imprezy integracyjne
Imprezy integracyjne Impreza integracyjna Impreza integracyjna Imprezy integracyjne

Zaścianek – biesiady

Wigilia lub biesiada w sali rycerskiej – „ZAŚCIANEK”

Zapraszamy wszystkich gości do naszej całorocznej chaty grillowo – biesiadnej. Świetne potrawy, obszerna sala, wprawna obsługa zapewnią wysoki poziom każdej imprezy okolicznościowej czy biesiady.

 

To idealne miejsce na eventy, imprezy integracyjne i motywacyjne, szkolenia, zabawy taneczne w świetle gwiazd, wieczorne biesiady, imprezy okolicznościowe: urodziny, imieniny, komunie, chrzciny, poprawiny oraz wszelkiego rodzaju spotkania plenerowe.

 

Pełne zadaszenie, ogrzewanie, konstrukcja z litego drewna powoduje, iż można z tego miejsca korzystać niezależnie od pory roku i warunków pogodowych

Chata posiada salę rycerską  przygotowaną na przyjęcie do 150 osób. Nagłośnienie i oświetlenie wprowadza kameralny nastrój do hucznych zabaw tanecznych.

 

Przepyszna i soczysta karkóweczka, kiszka ziemniaczana po trzebiatowsku, pieczony prosiak, wspaniałe sałaty oraz wędzone wyroby, są prawdziwą ucztą dla podniebienia serwowaną w chacie grillowej.

 

Dodatkowym atutem jest przyległy ogrodzony teren naszego POLIGONU o powierzchni 3,5 ha, na którym znajdują się 3 pola paintballowe, tor do jazdy sprzętem wojskowym, plac ćwiczeń taktycznych, OSF, strzelnica, park linowy, grodzisko, staw.

Dodatkowym atutem naszego Zaścianka jest możliwość noclegu na pachnącym sianie.

Panuje tu spokój i kameralna atmosfera. Można tu przeprowadzić konferencję, szkolenie, spotkać  się z przyjaciółmi na wspólnym grillowaniu, odetchnąć po spotkaniu biznesowym lub odpocząć w rodzinnym gronie po całym tygodniu pracy.

 

Na Państwa życzenie zapewniamy transport gości i organizujemy noclegi. Jesteśmy przekonani, że profesjonalny zespół Kajtur Event będzie pomocny w zorganizowaniu każdej uroczystości na miarę Państwa oczekiwań.

 

Zapraszam Dariusz ZIELIŃSKI 606 197 652     info@kajtur.pl

Nasza sala biesiadna ,,Zaścianek” jest to klimatyczne i jedyne tego typu miejsce w woj. zachodniopomorskim, gdzie można w takim stylu przeprowadzić imprezy integracyjne, pikniki firmowe, urodziny, wesela, wieczory panieńskie i kawalerskie.

Zamawiając u nas imprezę masz pewność, że niezależnie od pogody impreza będzie udana gwarantuje to bogata infrastruktura, pyszny catering, oraz nasze doświadczenie wojskowe.

Odwiedzają nas całe woj. zachodniopomorskie w w szczególności Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg, Goleniów, Stargard Szczeciński, Nowogard, Police.

ZOBACZ KONIECZNIE

Paranienormalni Tonight

KAJTUR EVENT - park rozrywki

Firmowe imprezy integracyjne

Integracja nad morzem

Zaścianek - biesiady

Pokazy historyczne

Szkolenie survivalowe

Team building

Spływy kajakowe

Atrakcje dla kolonii i obozów

Atrakcje na wycieczki dla szkół

Paintball / woodsball

Poligon

Atrakcje - Poligon

Off-Road 4x4

Szkolenie antyterrorystyczne

Wieczór kawalerski - panieński

Podziel się!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn