imprezy integracyjne
Imprezy integracyjne Impreza integracyjna Impreza integracyjna Imprezy integracyjne

SPŁYWY WIEPRZĄ

SPŁYWY KAJAKOWE WIEPRZĄ

 

Zapraszamy na spływy kajakowe Wieprzą które można zaczynać od wsi Bożanka. Jednak ze względu na uciążliwość przenoski w Kępicach proponuje by Wasze spływy kajakowe Wieprzą, rozpoczynały się w tej miejscowości poniżej elektrowni. W Pomiłowie należy uważać by nie popłynąć w stronę Sławna,( okropny próg wodny przy młynie), lecz za drewnianym mostem przeprawić się w prawo i prowadzić spływy kajakowe prawym korytem rzeki.

 

Należy pamiętać płynąc Wieprzą, że jest to szlak urozmaicony, bardzo malowniczy, dość uciążliwy, a w górnym i środkowym biegu miejscami dość trudny. Niektóre odcinki Wieprzy szczególnie w odcinku Korzybie-Pomiłowo oraz Tyń-Kowalewie należą do najładniejszych odcinków rzek pomorskich.

 

Szlak nadaje się do spływów masowych od Korzybia. Na przebycie całego szlaku trzeba 5-6 dni. Kajak może wodować w wielu miejscach takich jak w Trzebielino, Bożanka , Biesowice Kępice, Korzybie, Pomiłowo, Sławno, Sławsko, Staniewice, Stary Kraków, Kowalewice. Trzeba uważać na liczne kamieniste bystrza i na piętrzenia wodne w Biesowicach, Kępicach, Pomiłowie.

 

Spływy kajakowe Wieprzą można kończyć w Darłowie na wyspie Łososiowej, lub popłynąć do Darłówka i zakończyć je w główkach portu lub na plaży uroczystą ceremonią kąpieli w morzu (załatwimy zgodę na wyjście z portu)

 

DLA TWARDZIELI, ZAPALEŃCÓW lub szaleńców jak ja spływy kajakowe Wieprzą można również zacząć na Pokrzywnej w Trzebielinie lub Studnicy w Kawczu. POWODZENIA !!!

 

WSZELKIE PYTANIA KIEROWAĆ pod nr 606 197 652 lub info@kajtur.pl

Pozdrawiam Darek

 

ZOBACZ KONIECZNIE

Paranienormalni Tonight

KAJTUR EVENT - park rozrywki

Firmowe imprezy integracyjne

Integracja nad morzem

Zaścianek - biesiady

Pokazy historyczne

Szkolenie survivalowe

Team building

Spływy kajakowe

Atrakcje dla kolonii i obozów

Atrakcje na wycieczki dla szkół

Paintball / woodsball

Poligon

Atrakcje - Poligon

Off-Road 4x4

Szkolenie antyterrorystyczne

Wieczór kawalerski - panieński

Paintball laserowy

Podziel się!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn