imprezy integracyjne
Imprezy integracyjne Impreza integracyjna Impreza integracyjna Imprezy integracyjne

WYPOŻYCZANIE KAJAKÓW

Wypożyczalnia Kajaków – zachodniopomorskie – kompleksowa obsługa ****

Promocja  ,,Kajakowy Czwartek „– 20zł osoba – spływ Trzebiatów – Mrzeżyno. Start w każdy czwartek o godzinie 10.00 przy ulicy Parkowej, 200m od  sklepu Biedronki w kierunku na Rewal, Międzyzdroje droga 102. Zapisy telefonicznie pod 664 843 844 Zapewniamy kajaki z pełnym wyposażeniem, ubezpieczenie NNW, opłatę portową w Mrzeżynie, transport powrotny kierowców. Zapraszamy 🙂

Wypożyczanie kajaków i pomoc przy organizacji spływów kajakowych w północno- zachodniej Polsce to nasze główne zajęcie. Oprócz pomocy w organizacji spływów kajakowych oferujemy wypożyczanie i transport kajaków oraz canoe.

 

Nasze wypożyczalnie oferują kajaki i canoe najwyższej jakości – wszystkie posiadają komory na bagaże. Wypożyczając kajaki u nas masz pewność, że nie spotka cię żadna niemiła niespodzianka. Kajaki będą zawsze na czas, a my pomożemy Ci podczas spływu w rozwiązaniu wszystkich problemów (jesteśmy na miejscu)

 

Dysponujemy kilkudziesięcioma 2-osobowymi kajakami, oraz 3-4 osobowymi canoe. Każdy kajak posiada komorę bagażową i jest wyposażony w poręczne wiosła oraz wygodne asekuracyjne kamizelki. Działamy od kilkunastu lat i mamy bogate doświadczenie w tego typu działalności. Większe spływy transport gratis.

 

U nas zawsze dostaniesz sprzęt sprawny i estetyczny, nasze kajaki są lekkie i wytrzymałe, przystosowane do przenoszenia ich przez kilka osób równocześnie wraz z bagażem, zaoszczędza to Was czas i energię.

 

Jeśli jednak zdarzy się jakaś awaria zapewniamy pełny serwis uszkodzonego sprzętu (wymienimy go lub naprawimy na miejscu, nam zajmuje to dzięki profesjonalnej ekipie tylko kilka chwil).

 

Nasze główne rzeki na których wypożyczamy sprzęt i organizujemy spływy kajakowe to: Rega, Wieprza, Parsęta, Radew, Ina, Słupia, Mołstowa, Odra i Grabowa.

 

W ramach spływu zapewniamy: ubezpieczenie NNW, rabaty na polach namiotowych, aktualne wiadomości z rzeki oraz wspaniałą zabawę, dzięki bogatej ofercie rekreacyjnej.

 

Co na Was czeka na lub po spływie??? – http://youtu.be/cqEkztiYL0w

 

Nasza wypożyczania kajaków i obsługa logistyczna spływów działa na Redze, Parsęcie, Radwi, Wieprzy, Słupi, Mołstowej, Odrze, Inie

Zapraszam Darek 606 197 652  info@kajtur.pl

ZOBACZ KONIECZNIE

Paranienormalni Tonight

KAJTUR EVENT - park rozrywki

Firmowe imprezy integracyjne

Integracja nad morzem

Zaścianek - biesiady

Pokazy historyczne

Szkolenie survivalowe

Team building

Spływy kajakowe

Atrakcje dla kolonii i obozów

Atrakcje na wycieczki dla szkół

Paintball / woodsball

Poligon

Atrakcje - Poligon

Off-Road 4x4

Szkolenie antyterrorystyczne

Wieczór kawalerski - panieński

Paintball laserowy

Podziel się!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn